Search
Close this search box.
SADE POLİKLİNİK

Clatuu 360

Güzelliğinizi öne çıkarın...

Clatuu 360

Kullanım Alanları:

İletişim

Randevu Talep Etmek için
Formu Doldurunuz.

Gıdı

Gıdı problemlerine ameliyatsız ve iğnesiz uygulama konforu ile sadece 1 seansta bile etkin sonuçlar alınabiliyor. Gıdı bölgesindeki yağların vücuttan atılmasını sonucu ameliyatsız gıdı eritme veya gıdı küçültmeyi sağlayan Clatuu Alfa 360 ameliyattan korkan kişiler için gerçek bir çözüm noktası olmuştur. Gıdı bölgesindeki yer etmiş yağ tabakasına çalışan bir uygulamadır.

Kol

Vücut şeklinizin değişmesi ve biçimlenmesini engelleyen durumlardan biri kalınlaşan kollar olabiliyor. Ameliyatsız kol inceltme için Clatuu Alfa 360 uygulanabilecek en konforlu teknolojidir. Günlük ve sosyal hayatınızı etkilemeden sadece 1 saatlik seans ile şikayetçi olduğunuz kol yağlanmasından kurtulmanızı sağlıyor.

Sütyen Hattı

Fit veya sıkı bir vücudunuz olsa da bölgesel fazlalıklar bazen çözümsüz kalabiliyor. Sırt bölgesinde oluşan kat kat görünen, sütyenden taşan yağlanmalara 1 saatte, belki de sadece tek seansta Clatuu Alfa 360 ile veda edebilirsiniz.

Sırt

Bel çevresiniz şekilli, omuzlarınız ince ama sırt bölgesindeki gitmeyen o kalınlıktan şikayetçi iseniz Clatuu Alfa 360 ile sırttaki yağlanmış bölgeyi eriterek, daha ince ve düz bir sırt bölgesine sahip olabilirsiniz.

Karın

İnatçı karın yağları bölgesel problemlerin en zorudur. Ameliyatla yağ aldırma operasyonlarını geride bırakan Ameliyatsız Liposuction olarak da adlandırılan Clatuu Alfa 360 tek seansta alınan sonuçları ile göbek eritme veya karın küçültme için konforla tercih edilen bir uygulamadır.

Bel Çevresi

Pantolonlardan taşan simit bölgesi diye bilinen bel çevresindeki yağlanmalara artık ağrısız, acısız, ameliyatsız sadece yatarak 1 saatlik bir seansta veda edebilirsiniz. Bel çevresindeki inatçı ve yerleşmiş yağların vücuttan atılımını kolaylıkla sağlayarak ince ve biçimli bir bel görüntüsüne ulaşmanızı hedefler.

Basen

Egzersiz ve diyetle değişmeyen basen bölgesi ekstra müdahaleler ile değişim ve şekillendirme sağlanabiliyor. Ameliyatlı uygulamalar yaygınlıkla bilinse de ameliyatsız basen eritme yöntemi olarak tercih edilen Clatuu Alfa 360 anestezisiz, iğnesiz, ağrısız-acısız basen bölgesinde şekillenme gerçekleştirir.

Bacak

Genetik veya hormonal bölgesel problemlerden biri olan kalın bacaklar, Clatuu Alfa 360 müdahalesi sonucu vücudunuzla orantılı şekilde görünebilir. Kalıplaşan ve yerleşen yağ hücrelerinin vücut atılmasını vakumlama ve dondurma yöntemi ile gerçekleştiren Clatuu Alfa daha ince bacakların şifresi oluyor.