Search
Close this search box.
SADE POLİKLİNİK

Emtone

Güzelliğinizi öne çıkarın...

Emtone

Kullanım Alanları:

İletişim

Randevu Talep Etmek için
Formu Doldurunuz.

Kol İnceltme

Emtone, vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma amaçları için kullanılan bir tıbbi cihazdır. Kol inceltme de dahil olmak üzere birçok farklı bölgede kullanılabilir. Emtone, bir kombinasyon tedavisi olarak çalışır. Cihaz, radyofrekans enerjisi ve hedeflenmiş basınç dalgaları kullanarak hedeflenen bölgedeki cilt ve yağ dokusunu sıkılaştırmak ve düzleştirmek için çalışır. Kol bölgesindeki yağ hücrelerinin parçalanmasına ve azaltılmasına yardımcı olabilir. Aynı zamanda kol cildinin elastikiyetini artırabilir ve görünümünü iyileştirebilir. Emtone işlemi acısız ve non-invazivdir ve Emtone, bir estetik işlem olup, bir sağlık sorununun tedavisi veya kilo kaybı için bir tedavi olarak düşünülmemelidir.

Bacak İnceltme

Genellikle bacakların arka ve yan bölgelerindeki fazla yağları hedef alır. Emtone, bir kombinasyon tedavisi olarak çalışır. Cihaz, radyofrekans enerjisi ve hedeflenmiş basınç dalgaları kullanarak hedeflenen bölgedeki cilt ve yağ dokusunu sıkılaştırmak ve düzleştirmek için çalışır. İşlem sırasında, cihazın başlıkları cilt üzerine yerleştirilir ve radyofrekans enerjisi ve basınç dalgaları hedef bölgeye gönderilir. Bu işlem, bacak bölgesindeki yağ hücrelerinin parçalanmasına ve azaltılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, bacak cildinin elastikiyetini artırabilir ve görünümünü iyileştirebilir. Emtone işlemi acısız ve non-invazivdir. Uygulama sonrasında herhangi bir ağrı, ödem veya rahatsızlık hissi genellikle oluşmaz.

Selülit Tedavisi

EMTONE selülitin ve sarkmaların tüm ana nedenlerini invaziv (zarar verici) olmayan bir şekilde ortadan kaldırmak için aynı anda hem termal hem de mekanik enerji sağlayan ilk ve tek cihazdır. Yağ odalarının azalmasına, kollajen liflerinin yeniden modellenmesine, cilt elastikiyetinin geri kazanılmasına, kan akışının artmasına ve metabolik atıkların atılmasına neden olur.
% 59 Kollajende daha yüksek artış
% 64 Elastinde daha yüksek artış
% 44 Dermis kalınlığında daha yüksek artış

Uygulama bölgeleri:
Bacak
Karın
Popo
Kol
Yan Simitler