Search
Close this search box.
SADE POLİKLİNİK

Onda Soğuk Dalga Terapisi

Onda Soğuk Dalga Terapisi selülit giderme de en etkili yöntemlerinden biridir.

Onda Soğuk Dalga Terapisi

Kullanım Alanları:

İletişim

Randevu Talep Etmek için
Formu Doldurunuz.

Selülit Ütüsü

Onda Soğuk Dalga Terapisi selülit giderme de en etkili yöntemlerinden biridir. Basen, kalça, baldır, iç bacaklarda ve diz kapağı üst kısımlarında görünen selülit problemlerinde onda teknolojisi 10 dakikalık 1 seansta 15x15cm’lik bölgeye 50 – 55 derece ısı ile deri altındaki dokuyu hedef alarak yağ ve selülit hücrelerinin yakımını sağlar, kolajen üretimini tetikleyerek portakal kabuğu görünümünü ortadan kaldırmaktadır. Genellikle 1 seanstan itibaren sonuç alınan Onda soğuk dalga terapisi uygulamasında selülit durumuna göre seans sayısı farklılık gösterebilir. Onda Soğuk Dalga terapisi sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez.

Karın Germe

Onda Soğuk Dalga Terapisi ameliyatsız karın germe uygulaması olarak etkili bir yöntemdir. Kilo alma-verme, doğum sonrası veya genetik olan karın sarkmalarında bıçaklı veya iğneli bir uygulamaya ihtiyaç duymadan Onda Soğuk Dalga Terapisi gevşemiş olan yağ dokularının incelme etkisi ile sıkılaşmasını sağlar. Onda Soğuk Dalga Terapisi, kolajen liflerin sıkılaşmasını sağlayıp, daha fit ve sıkı bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Genellikle 1 seanstan itibaren sonuç alınan Onda soğuk dalga terapisi uygulamasında karın bölgesindeki hasarlı dokunun durumuna göre seans sayısı farklılık gösterebilir. Terapi sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez.

Kol Sıkılaştırma

Onda Soğuk Dalga Terapisi cilt sıkılaştırma alanında kol sıkılaştırma için de etkili bir yöntemdir. Özellikle yaz aylarında kısa kollu kıyafet giymenize engel olan kol sarkmalarına son verecek son teknoloji Onda Soğuk Dalga Terapisi. Kilo alma-verme, yaş almaya bağlı veya genetik olan kol sarkmalarında bıçaklı veya iğneli bir uygulamaya ihtiyaç duymadan Onda Soğuk Dalga Terapisi gevşemiş olan yağ dokularının incelme etkisi ile sıkılaşmasını sağlar. 6-8 dakikalık 1 seansta 15x15cm’lik bölgeye 50 – 55 derece ısı ile deri altındaki kolajen oluşumunu destekleyen Onda Soğuk Dalga Terapisi, kolajen liflerin sıkılaşmasını sağlayıp, daha ince ve sıkı kollara kavuşmanızı sağlar. Genellikle 1 seanstan itibaren sonuç alınan Onda soğuk dalga terapisi uygulamasında kol bölgesindeki hasarlı dokunun durumuna göre seans sayısı farklılık gösterebilir. Onda Soğuk Dalga terapisi sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez.

Bacak Sıkılaştırma

Onda Soğuk Dalga Terapisi cilt sıkılaştırma alanında bacak sıkılaştırma için de etkili bir yöntemdir. Biçimli, sıkı, parlak bacaklara sahip olmak için sürekli bacak sıkılaştırma egzersizleri ve spor yaptığınız halde bacaklarınız sıkılaşmayabilir. Daha çok kilo alıp vermekten kaynaklanan ama genetik dokuya da bağlı olan, özellikle iç bacak sarkmalarından kurtulmak kolay olmayabiliyor. Bacak sarkmalarında bıçaklı veya iğneli bir uygulamaya ihtiyaç duymadan terapi, gevşemiş olan yağ dokularının incelme etkisi ile sıkılaşmasını sağlar. Onda Soğuk Dalga Terapisi, kolajen liflerin sıkılaşmasını sağlayıp, gevşek doku sıkılaşmasını ve deri kalitesinin artmasını böylece daha ince ve sıkı bacaklara kavuşmanızı sağlar. Genellikle 1 seanstan itibaren sonuç alınan Onda soğuk dalga terapisi uygulamasında bacak bölgesindeki hasarlı dokunun durumuna göre seans sayısı farklılık gösterebilir. Onda Soğuk Dalga terapisi sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez.

Gıdı Eritme ve Sıkılaştırma

Onda Soğuk Dalga Terapisi cilt sıkılaştırma ve yağ kırma etkisi ile gıdı eritme ve sıkılaştırma için tercih edilen bir yöntemdir. Gıdı ve gıdı sarkması kilolu ya da zayıf her yaştaki bireylerde görülen çoğunlukla genetik bir durumdur. Kişiyi olduğundan yaşlı ve kilolu gösteren gıdı problemlerine Onda Soğuk Dalga Terapisi ameliyatsız gıdı eritme veya ameliyatsız gıdı sıkılaştırma uygulaması ile enjeksiyonsuz, anestezisiz ve ameliyatsız gıdı problemlerinden kurtulabilmenize çözüm sunuyor. 10-16 dakikalık 1 seansta 15x15cm’lik bölgeye 50 – 55 derece ısı ile deri altındaki yağ hücrelerinin erimesini ve kolajen oluşumunu destekleyen Onda Soğuk Dalga Terapisi uygulama bölgesinde incelme, sıkılaşma gerçekleştirerek deri kalitesinin artmasını böylece daha genç ve çekici bir boyuna sahip olmanızı Genellikle 1 seanstan itibaren sonuç alınan Onda soğuk dalga terapisi uygulamasında gıdı bölgesindeki hasarlı dokunun durumuna göre seans sayısı farklılık gösterebilir. Onda Soğuk Dalga terapisi sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez.

Bölgesel İncelme

Onda Soğuk Dalga Terapisi bölgesel incelme & sıkılaşma için tercih edilen son sistem bir teknolojidir. Gıdı, kollar, karın, sırt, sütyen hattı, bel çevresi, karın, bacak olmak üzere tüm vücutta uygulanabilen Onda Soğuk Dalga Terapisi ile 10 dakikalık 1 seansta 15x15cm’lik bölgede cilt altına ilettiği 50 – 55 derece ısı sayesinde yağ hücrelerinin zar yapıları bozulması sonucunda hücrelerde küçülme gerçekleşir. Özel patentli başlığı ile cilt altını ısıtan Onda aynı anda cilt yüzeyinde de 50 – 55 derece soğuk dalga terapisi uygular. Sıkılaşma programları ile cilt altındaki kolajen liflerinin sıkılaşmasını ve oluşumu tetiklemesi ile de sarkmaları giderip sıkılaşma ve incelme sağlar. İnatçı yağlar, doğum sonrası karın sarkmaları, sıkılaşmayan iç bacaklar, küçülmeyen basen yağları, sarkan kollar için çözüm Onda Soğuk Dalga Terapisi. Genellikle 1 seanstan itibaren sonuç alınan Onda soğuk dalga terapisi uygulama bölgesinin durumuna göre seans sayısı farklılık gösterebilir. Onda Soğuk Dalga terapisi sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez.